Zdravá výživa

Základní poradenství je při nákupu samozřejmostí, procházíme školením firem, se kterými spolupracujeme, jako je Everest Ayurveda, Energy Group,Serafín, Missiva.Prodáváme výrobky i dalších firem, jako je firma  Energy, Duhové elixíry, Natural Jihlava, Zdraví z přírody, Humus, Happy food, Bohemiacosmetics, Khadí, Siwak,Apotheke, Herbadent, BioBione, Saloos, Inca Collagen, Ovocňák,Ing. Pavel Cvrček (rakytníkové výrobky), NatureNotea ( ledové ovoce)Matchatea, Sonnentor, Zdravý den, Pampeliškakáva, Benkor, Masala, Countrylife,Chuť Calabrie, Grešík,LaLachevre, Moštovna Lažany, Pamir, Allnature, Biopuro, nově prodáváme výrobky firmy TML bylinka ( produkty této firmy dle jejich katalogu můžete u nás objednat za internetovou cenu, s dodáním do dvou dnů) Jako úplnou novinku prodáváme výrobky firmy Fair Made ( Belgické čokolády, různé druhy kávy,např : Kilimanjaro, Machu Picchu a jiné ), kokosové oleje, cukry, mořské řasy, bujón z mořských řas,

Stáčená bílá a červená vína, ( Mutěnice ) 1l od 58 Kč, pet lahev 5Kč

Nově u nás zakoupíte výrobky rodinné české eské firmy Dr.Dudek ( 100% přírodní složení, ruční výroba  : www.dr-dudek.cz, kde se můžete seznámit se všemi výrobky, které zde prodáváme). Dále spolupracujeme s firmou naprameni ( www.naprameni.cz) Výrobky této firmy můžete u nás objednat za internetové ceny)

Těšíme se na Vás, a přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a pohody : )Miroslava Haschová

 

V obchůdku můžete platit kartou. Stravenkami platit nelze, stejně tak nelze kartou platit službu PPL a Zásilkovny.  Zásilkovna platbu kartou připravuje. Dále je možné u nás zakoupit dárkové poukázky na obchůdek, i na služby salonu. Pro služby salonu Vám můžeme pro Vašeho zaměstnavatele vystavit fakturu :)

Kvalita výrobků je pro nás samozřejmostí. U výrobků, které mají před ukončením minimální záruční doby 1-6 měsíců ( podle druhu potravin ) pravidelně snižujeme jejich cenu o 20 % až 50 %, po ukončení minimální doby spotřeby  50 %.  

 

 

  • » Otevírací doba obchodu

    Obchod :

    Otevírací doba se upravuje tak, že poslední den před státním svátkem je otevřeno pouze do 16. hodin.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

ENERGOTON 900g Missiva

ENERGOTON 900g( 60dávek)

936,00 Kč Cena:

FYTOTONIC 720g Missiva

FYTOTONIC-  je koncentrovaný nápoj 720g (72dávek)

468,00 Kč Cena:

VITATONIC 300g Missiva

VITATONIC 300g ( 30 dávek)

468,00 Kč Cena:

CHIA SEMÍNKO 500g Missiva

CHIA SEMÍNKO - vysoký obsah omega -3 mastných kyselin, minerálů , vlákniny, a antioxidantů

276,00 Kč Cena:

NUTRIKAŠE S ČOKOLÁDOU (3x60g) Zdraví z přírody

NUTRIKAŠE S ČOKOLÁDOU- nutriční strava určená pro podporu organismu

68,00 Kč Cena: